Gdzie znaleźć oferty pracy tymczasowej?

Data dodania: 18.07.2016


Pierwsze skojarzenie z zatrudnieniem czasowym to agencje zatrudnienia. To prawda, że większość sprawdzonych ofert pochodzi właśnie z tego typu instytucji, jednak nie oznacza to, że osoby poszukujące pracy nie mają żadnej innej możliwości, aby znaleźć interesujące ogłoszenia o pracy. Ciekawą i bezpieczną alternatywą jest skorzystanie z oferty Szukampracy.pl.

Gwarancją bezpieczeństwa jest współpraca portalu z legalnie działającymi agencjami zatrudnienia, które za pośrednictwem strony udostępniają oferty pracy tymczasowej. Użytkownicy portalu mogą zarówno przeglądać systematycznie aktualizowaną bazę Katalog Pracodawców, jak i korzystać z inteligentnej wyszukiwarki ogłoszeń.

Dla ułatwienia kontrolowania rekrutacji, w których kandydat bierze udział na stronie jest dostępna Strefa Kandydata, która umożliwia podgląd wszystkich informacji związanych z danym kontem. Oprócz tego warto skorzystać z takich udogodnień jak porady i wzory CV, kalkulator wynagrodzeń czy eksperckie teksty związane z rynkiem pracy.

Ze strony chętnie korzystają zarówno duże firmy, agencje zatrudnienia jak i mniejsze przedsiębiorstwa, głównie z uwagi na nowoczesną technologię strony, darmowy dostęp do wszystkich funkcji oraz czytelny interfejs portalu. Na stronie zaprojektowano specjalną zakładkę Strefa Pracodawcy, która ułatwia prowadzenie rekrutacji.

Więcej na stronie Szukampracy.pl.

logo